Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
- Pædagogisk dag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH
- Bakketoppen, åben 0A, 1A, 2A, 3A
17:00- Pædagogisk aften med best. 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH
onsdag, 04-04-2018
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Gustav 0. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 05-04-2018
11:00- Mumiebesøg 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH
fredag, 06-04-2018
12:00-15:00 Forældrepasser i BT; Nova 1. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
12:00-15:00 Forældrepasser i BT; Gustav 0. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 15
mandag, 09-04-2018
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Noah 2. Klasse 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 12-04-2018
16:00-20:00 FEST mellemtrinnet! 3A, 4A, 5A BP, CH, HGM, MIH, MH
fredag, 13-04-2018
09:00-13:00 Idræt for sjov 4A BP
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Iben 1. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
lørdag, 14-04-2018
- Festdag med arbejdsopgaver - vi glæder os! 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH
Uge 16
tirsdag, 17-04-2018
18:00- Spisning før Generalforsamling 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH
19:00- Generalforsamling i samlingsstuen 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH FC, KR, WS
onsdag, 18-04-2018
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Josefine 0. kl 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 19-04-2018
- Familiedag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
08:15-09:15 Anette Krenzen vedr skoleovertagelse i maj WS, LL
13:00-14:00 Børnemøde i Bakketoppen 0A, 1A, 2A, 3A
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Clara 2. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
16:00-18:00 3.klasse projektfremlæggelser/børn og forældre og HGM 3A HGM
fredag, 20-04-2018
09:30-14:30 korstævne for mellemtrinnet Sdjr. Hallen 3A, 4A, 5A
Uge 17
mandag, 23-04-2018
- Kreativuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 9. kl. prøveforberedelse 9A
- Naturfagsuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- Engelsk- og musikuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 8. kl. Dansk-, historie- og samfundsfaguge 8A
tirsdag, 24-04-2018
- Kreativuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 9. kl. prøveforberedelse 9A
- Naturfagsuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- Engelsk- og musikuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 8. kl. Dansk-, historie- og samfundsfaguge 8A
10:45-11:15 Skolekoncert 1 på Stubbæk skole 4A BP, MIH
onsdag, 25-04-2018
- Kreativuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 9. kl. prøveforberedelse 9A
- Naturfagsuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- Engelsk- og musikuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 8. kl. Dansk-, historie- og samfundsfaguge 8A
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Alma P. 0. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 26-04-2018
- Engelsk- og musikuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 9. kl. prøveforberedelse 9A
- Kreativuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- Naturfagsuge 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
- 8. kl. Dansk-, historie- og samfundsfaguge 8A
Uge 18
mandag, 30-04-2018
08:15-09:50 Tandpleje 0A