Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 44
torsdag, 01-11-2018
13:00-14:00 Børnemøde i Bakketoppen 0A, 1A, 2A, 3A AI, BN, JD, KR, TJ
13:00-16:00 UDEDAG på hestemarken 0A, 1A, 2A, 3A JD, AI, BN, MFS, TJ
16:00-19:00 ÅBEN SKOLE 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH HGM, KR, WS
fredag, 02-11-2018
08:15-12:55 Familiedag / Spil Dansk Dag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
13:00-15:30 Forældrepasser i Bt; Rasmus 1. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
13:00-16:00 pokemonkort og fodboldkort dag i BT 0A, 1A, 2A, 3A AI, BN, JD, KR, TJ
Uge 45
mandag, 05-11-2018
14:00-15:30 forældrepasser i BT; Hannah 0. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 08-11-2018
13:00-16:00 UDEDAG på hestemarken 0A, 1A, 2A, 3A JD, AI, BN, MFS, TJ
fredag, 09-11-2018
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Silas 0. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
13:00-15:30 Fjernstyret bil dag i hallen 0A, 1A, 2A, 3A AI, BN, JD, KR, TJ
18:00- Fællesspisning ved 7. klasse 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, NBH TA, WS
Uge 46
mandag, 12-11-2018
08:15- Praktikuge: 8. + 9. klasse 8A, 9A
08:15- Engelsk og mad for 6. og 7. klasse 6A, 7A
08:15- Historie og dramauge for 3., 4. og 5. klasse 3A, 4A, 5A
08:15- Kreativuge for indskolingen 0A, 1A, 2A
14:00-15:30 Forældrepasser i BT; August 1. kl 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 13-11-2018
08:15- Praktikuge: 8. + 9. klasse 8A, 9A
08:15- Engelsk og mad for 6. og 7. klasse 6A, 7A
08:15- Historie og dramauge for 3., 4. og 5. klasse 3A, 4A, 5A
08:15- Kreativuge for indskolingen 0A, 1A, 2A
14:00-15:30 Forældrepasser i BT; Ameli 0. Klasse 0A, 2A, 1A, 3A
onsdag, 14-11-2018
08:15- Praktikuge: 8. + 9. klasse 8A, 9A
08:15- Engelsk og mad for 6. og 7. klasse 6A, 7A
08:15- Historie og dramauge for 3., 4. og 5. klasse 3A, 4A, 5A
08:15- Kreativuge for indskolingen 0A, 1A, 2A
14:00-15:30 Forældrepasser i BT; Clara 3. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 15-11-2018
08:15- Praktikuge: 8. + 9. klasse 8A, 9A
08:15- Engelsk og mad for 6. og 7. klasse 6A, 7A
08:15- Historie og dramauge for 3., 4. og 5. klasse 3A, 4A, 5A
08:15- Kreativuge for indskolingen 0A, 1A, 2A
13:00-16:00 UDEDAG på hestemarken 0A, 1A, 2A, 3A JD, AI, BN, MFS, TJ
fredag, 16-11-2018
08:15- Praktikuge: 8. + 9. klasse 8A, 9A
08:15- Engelsk og mad for 6. og 7. klasse 6A, 7A
08:15- Historie og dramauge for 3., 4. og 5. klasse 3A, 4A, 5A
08:15- Kreativuge for indskolingen 0A, 1A, 2A
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Jonas 3. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
13:00-15:30 Fjernstyret bil dag i hallen 0A, 2A, 1A, 3A
Uge 47
mandag, 19-11-2018
14:00-15:30 Forældrepasser i BT; August 1. kl 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 20-11-2018
14:00-15:30 forældrepasser i BT; Johan 0. kl. 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 22-11-2018
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Hjalte 1. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
13:00-16:00 UDEDAG på hestemarken 0A, 1A, 2A, 3A JD, AI, BN, MFS, TJ
fredag, 23-11-2018
08:00- Klasselærerdag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
lørdag, 24-11-2018
09:00-12:00 Julemarked. Skoledag for alle 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
12:30-14:30 Julebanko 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A
Uge 48
torsdag, 29-11-2018
13:00-15:30 forældrepasser i BT; Liv 1. klasse 0A, 1A, 2A, 3A
13:00-16:00 UDEDAG på hestemarken 0A, 1A, 2A, 3A JD, AI, BN, MFS, TJ
fredag, 30-11-2018
13:00-15:30 Forældrepasser i BT; Liv 0. klasse + Neel 0. klasse 0A, 1A, 2A, 3A